E|S šilumos siurbliai su integruotu boileriu AWT modelis V6 serija

Ekonomiški, patikimi ir efektyvūs aeroterminiai /oras – vanduo/ šilumos siurbliai su integruota,
nerūdijančio plieno, 250 litrų talpa karštam vandeniui ruošti.
Sukurti Šiaurės Europos šalių klimatui.

 • 6 kW, 9kW, 11kW, 13kW šildymo galia.
 • 1,5 + 3 + 3 kW papildomi rezerviniai elektriniai tenai.
 • LCD sensorinis valdiklis, su Windows CE programine įranga
 • WIFI modulis
 • Maksimali vandens temperatūra vandens talpoje +65 °C.
 • Veikia iki -25 °C šalčio.
 • Nano dalelėmis dengtas garintuvas – sumažina apšalimo tikimybę ir padidina veikimo efektyvumą.
 • Atsitirpinimo programa veikia automatiškai prisiderinančiu intervalu taip, kad garintuvą atitirpintų tik tada, kai tai yra būtina.
 • “Panasonic” reguliuojamo dažnio kompresorius (energijos efektyvumo klasė A++).
 • Automatiškai tęsia veikimą po elektros tiekimo sutrikimų.
 • Racionali kaina ir greitas investicijų atsipirkimo laikotarpis.
 • “E|S Energy Save” oro / vandens šilumos siurbliai – savo parametrais lengvai prisitaikantys prie Jūsų poreikių, patogūs naudoti, ekonomiški ir tausojantys aplinką.

AWT-V6 serijos šilumos siurblį sudaro vidaus ir lauko blokai, kurie sujungiami šaltnešio vamzdeliais. Lauko dalyje necirkuliuoja vanduo, todėl sistemos nereikia pildyti neužšalančiais skysčiais apsaugai nuo užšalimo. Tai yra optimalus sprendimas Šiaurės Europos šalių klimatui.

Vidinio bloko dizainas yra stilingas ir kompaktiškas, užima 60x65cm grindų plotą, todėl jį paprasta įmontuoti net ir mažose patalpose. Vidinį bloką sudaro 250 litrų nerūdijančio plieno karšto vandens talpa, šilumokaitis, cirkuliacinis siurbliukas, trieigis vožtuvas ir valdiklis. Visos jungtys su šildymo sistema yra bloko viršuje: 2 šaltnešio vamzdelių + 2 šildymo sistemos + 1 šalto vandens + 1 karšto vandens jungtys. Tai yra visa Jūsų namų šildymo ir karšto vandens ruošimo sistema.

AWT-V6 serijos šilumos siurbliai šildomo vandens temperatūrą valdo automatiškai pagal oro temperatūrą lauke (pagal pasirinktą temperatūrinės priklausomybės kreivę). Kuo šalčiau lauke – tuo aukštesnės temperatūros vanduo yra tiekiamas į namo šildymo sistemą. Ši funkcija padidina energijos sunaudojimo efektyvumą, nes tokiu būdu yra tausojama elektros energija ir vanduo šildomas tik tiek, kiek reikia palaikyti norimai namo šilumos temperatūrai.

Integruotoje 250 litrų talpoje karštas vanduo ruošiamas šilumos siurblio pagalba. Kai vandens temperatūra talpoje sumažėja, šilumos siurblys automatiškai 3-eigio vožtuvo perjungimu nukreipia šildomą vandenį į vandens talpą. Temperatūrai talpoje pasiekus nustatytą parametrą, 3-eigis vožtuvas perjungiams į šildymo sistemą.

Norime akcentuoti karšto vandens talpos konstrukcijos ypatumus. Talpos visame tūryje cirkuliuoja šildomas termofikatinis vanduo, o karštas sanitarinis vanduo paruošiamas talpoje esančiu 40m ilgio nerūdijančio plieno gyvatuku. Šaltas sanitarinis vanduo iš vandens įvado prateka šiuo gyvatuku ir sušyla iki termofikatinio vandens temperatūros. Norint, kad sanitarinio vandens temperatūra būtų dar aukštesnė, naudojamas įmontuotas elektrinis tenas. Tokia konstrukcija sudaro paprastą, bet kartu efektyvią karšto sanitarinio vandens ruošimo sistemą. Tuo pačiu, dėl nedidelio gyvatuko tūrio sanitarinis vanduo neužsistovi ir Jums visad patiekiamas šviežias karštas vanduo.

Šilumos siurblys gali aptarnauti žemos ir aukštos temperatūros sistemas (šildomas grindis, radiatorius). Nereikia taikyti jokios individualios sistemos. Tereikia pasirinkti maksimalią šilumos siurblio sistemos temperatūrą,o visa kita yra valdoma tiesiog pagal kambario termostatą ar lauko temperatūros jutiklį.

6 kW galingumo:

Kaina kataloge: 6 510.00 €

Kaina su nuolaida: 4 557.00 €

9 kW galingumo:

Kaina kataloge:  7 390,00 €

Kaina su nuolaida: 5 173,00 €

11 kW galingumo:

Kaina kataloge: 7 750,00  €

Kaina su nuolaida: 5 425,00 €

13 kW galingumo:

Kaina kataloge: 9 310,00 €

Kaina su nuolaida: 6 517,00 €

DĖMESIO!
Pirkdami E|S Energy Save šilumos siurblį Jūs turite galimybę gauti individualius Jūsų namo termovizinius tyrimus.
Termovizinio tyrimo pagalba, galima nustatyti pastato šilumines savybes, įvertinti atskirų zonų šiluminius nuostolius.
Paslauga bus suteikta nemokamai.
Daugiau informacijos teiraukitės kontaktuose nurodytu telefono numeriu arba el. paštu.