E|S šilumos siurbliai be integruoto boilerio AWH oras / vanduo V6 ir V5+ serija

Ekonomiškai ir efektyviai veikiantys aeroterminiai šilumos siurbliai, be integruoto boilerio ir rezervinių elektrinių šildytuvų.
AWH modeliai – 6, 9, 11, 13 kW – V6 serijos su išmaniuoju valdymu ir Wifi moduliu.
AWH modeliai 19 ir 20 kW yra V5+ serijos, be Wifi modulio ir paprastu valdymu – didesniems poreikiams.

  • Yra 6, 9, 11, 13, 19, 20 kW galios šilumos siurbliai
  • Veikia iki -25 ° C šalčio.
  • Nano dalelėmis dengtas garintuvas – sumažina apšalimo tikimybę ir padidina veikimo efektyvumą. Atitirpinimo programa veikia automatiškai prisiderinančiu intervalu taip, kad garintuvą atitirpintų tik tada, kai tai yra būtina. Lauko bloko dugno pašildymo kabelis.
  • “Panasonic” reguliuojamo dažnio kompresorius (energijos efektyvumo klasė A++).
  • Sensorinis valdiklis su įdiegta Windows CE programine įranga (išskyrus 19 ir 20 kW modelius)
  • WIFI nuotolinio valdymo modulis (išskyrus 19 ir 20 kW modelius)
  • Automatiškai įsijungia ir tęsia veikimą po elektros tiekimo sutrikimų.
  • Racionali kaina ir trumpas investicijų atsipirkimo laikotarpis.

Sumažinkite šildymo išlaidas papildydami savo jau turimą šildymo sistemą „E|S Energy Save“ šilumos siurbliu. AWH-V6 serijos šilumos siurbliai sukurti tiems, kurie nori modernizuoti turimą šildymo sistemą (turinčią kieto ar skysto kuro katilą) ir nepatirtų didelių nuostolių. Be abejo, AWH-V5+ serija tinka ir naujai įrengiamai šildymo sistemai.

AWH-V6 serijos šilumos siurbliai lengvai integruojami į esamą šildymo sistemą ir tampa pagrindiniu šilumos šaltiniu, o senas kieto ar skysto kuro katilas paliekamas kaip rezervinis šilumos šaltinis.

AWH-V6 serijos šilumos siurblį sudaro vidaus ir lauko blokai, kurie sujungiami šaltnešio vamzdeliais. Lauko dalyje necirkuliuoja vanduo, todėl sistemos nereikia pildyti neužšalančiais skysčiais apsaugai nuo užšalimo. Tai yra optimalus sprendimas Šiaurės Europos šalių klimatui.

Vidinio bloko dizainas yra stilingas ir kompaktiškas, todėl jį paprasta įmontuoti mažose patalpose. Vidaus bloko korpuse yra šilumokaitis, cirkuliacinis siurbliukas ir valdiklis. Prie šildymo sistemos pajungiamas 2-iem vamzdžiais ir turite atnaujintą šildymo sistemą.

AWH-V6 serijos šilumos siurbliai šildomo vandens temperatūrą valdo automatiškai pagal oro temperatūrą lauke (pagal pasirinktą temperatūrinės priklausomybės kreivę). Kuo šalčiau lauke – tuo aukštesnės temperatūros vanduo yra tiekiamas į namo šildymo sistemą. Ši funkcija pagerina energijos sunaudojimo efektyvumą, nes tausojama elektros energija ir vanduo šildomas tiek kiek reikia palaikyti norimai namo šilumos temperatūrai.

Šilumos siurblys gali aptarnauti žemos ir aukštos temperatūros sistemas (šildomas grindis, radiatorius). Nereikia taikyti jokios individualios sistemos. Tereikia pasirinkti maksimalią šilumos siurblio sistemos temperatūrą,o visa kita yra valdoma tiesiog pagal kambario termostatą ar lauko temperatūros jutiklį.

Teisingai parinktas oras/vanduo šilumos siurblys užtikrina pusę šilumos poreikio pačiomis šalčiausiomis dienomis ir patenkina 80 – 90 % viso metinio šilumos poreikio. AWH-V6 oras / vanduo šilumos siurblys skirtas montuoti naujose šildymo sistemose, o taip pat modernizuoti jau esančias. Šilumos siurblys skirtas šildymui ir karšto vandens ruošimui.

6 kW galingumo:

Įprastinė kaina:  4 380,00 €

Kaina su nuolaida: 3 066,00 €

9 kW galingumo:

Įprastinė kaina:  4 980,00 €

Kaina su nuolaida: 3 486,00 €

11 kW galingumo:

Įprastinė kaina: 5 623,00 €

Kaina su nuolaida: 3 948,00 €

13 kW galingumo:

Įprastinė kaina: 7 111,00 €

Kaina su nuolaida: 4 984,00 €

DĖMESIO!
Pirkdami E|S Energy Save šilumos siurblį Jūs turite galimybę gauti individualius Jūsų namo termovizinius tyrimus.
Termovizinio tyrimo pagalba, galima nustatyti pastato šilumines savybes, įvertinti atskirų zonų šiluminius nuostolius.
Paslauga bus suteikta nemokamai.
Daugiau informacijos teiraukitės kontaktuose nurodytu telefono numeriu arba el. paštu.